HAKKIMIZDA

AK MEDİKAL  Kalp Damar Ve Kardiyoloji Cerrahi alanında kullanılan ürünleri portföyüne almış; tıpta meydana gelen gelişmeleri takip ederek ve her geçen gün kendini yenileyerek ilerlemiştir.Çalışkan ve yenilikçi personeli ile yıllardır sektörde hizmet veren AK MEDİKAL  01 Haziran 2007 tarihinde ALİ KOZAL tarafından kurulmuştur. Kurucusunun araştırmacı ve enerjik yapısı sayesinde çok kısa sürede şirketin ürün yelpazesi genişlemiştir. Bu yelpaze ile kalp damar cerrahisi kardiyoloji radyoloji ve yanık el cerrahisi, konularında gereksinim duyulan malzeme ve materyallerin yanı sıra doğruluğu kanıtlanmış giderek uygulama alanları genişleyen ürünler de hekimlerin hizmetine sunulmuştur. Yine hekimlerimizin gereksinim duyduğu ve uluslararası düzeyde kabul görmüş çeşitli cerrahi aletler ve materyaller en ekonomik şekilde değişik alternatiflerle ülkemizin her köşesine ulaştırılmaya çalışılmıştır.

AK MEDİKAL, sağlık sektörünün bir parçası olma sorumluluğunu taşıyan ve en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir kuruluştur. Şirketimiz, SATIŞ ve SONRASI hizmetlerde en kısa zamanda cevap verme özelliğini taşımaktadır…

Bugüne kadar, dünyadaki gelişmeleri takip ederek talepler doğrultusunda tüm yenilikleri bünyesine aktarmaya çalışmış; insan sağlığının bekleme lüksünün olmadığının bilincinde olmuştur. AK MEDİKAL yenilikçi, atak, hızlı ve aynı zamanda sorumluluk bilinciyle sizlerle birlikte yürümekte ve ilerlemektedir.

One Response so far.

 1. Mohmaed diyor ki:

  Dear Mrs/Miss ,

  I am Dr. Mohamed from Arkan Medical import company, it is our pleasure to contact you.
  As I checked your products and I am interesting for buying some Products from your company , i would like to know about the possibility to do business with your company ?
  Looking forward to cooperate and develop business with Your esteemed company as long term investment.

  Sorry for any inconvenience

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

afrodizyak bayan parfüm